“Ráda bych měla okolo sebe více šťastných a spokojených lidí, kteří si svůj život tvoří podle sebe, a právě tímto podcastem bych tomu chtěla pomoct.”

Poslechněte si mě na těchto platformách

A když si tam kliknete na tlačítko Odebírat (Subscribe) už vám nikdy neuteče žádný nový díl 🙂

iTunes Apple
Spotify

Jaké díly už si můžete poslechnout?

9. díl – Finance Podle sebe – Rozhovor s Jarkou Kořenou

S Jarkou se v rozhovoru bavíme o financích, o tom co můžeme udělat, abychom jich v životě měli víc, anebo třeba o tom, jak je důležitá otevřenost každého z nás se v této oblasti neustále vzdělávat. Pokud čekáte návod na to, jak rychle a instantně zbohatnout, tak to se tu fakt nedozvíte, pokud vás ale zajímá, co můžete na každodenní bázi začít DNES, tak si rozhovor určitě poslechněte.


8. díl – Menstruace podle sebe

Nemůžeme si život vychutnávat na plno, když nás každý měsíc trápí menstruační bolesti, i proto bychom se měli snažit odhalit příčinu bolestí a zatočit s ní. Mnohdy je však cesta dlouhá a trnitá. O to všem si budu v dnešním rozhovoru povídat s Petrou Mikulcovou, zakladatelkou projektu #MamSveDny.


7. díl – Jak si najít kariéru, kterou chcete – rozhovor s Lucií Václavkovou

Lucie Václavková je kariérní koučka a poradkyně, pomáhá využívat jejich potenciál. V rozhovoru si povídáme o nejrůznějších tématech ze světa práce. Jak najdete práci, která vás bude bavit, naplňovat a co pro to můžete udělat ještě dneska?


6. díl – Zpomalme

Slow life aneb pomalý život a co k němu patří. Zamyšlení autorky podcastu nad tím, jak můžeme v našem životě zpomalit a najít si čas na to, co nám přijde v životě důležité. 


5. díl – Závislost na internetu

Jak se zbavuji své závislosti na internetu? Proč mi nepřijde v pořádku, že na něm trávíme spoustu času? Pojďme ovládnout internet a né se jím nechat ovládnout. V tomto díle podcastu sdílím svou osobní zkušenost s knihou Neodolatelné a vlastně i trošku strach nad tím, jak moc nás internet negativně ovlivňuje. 


4. díl – Rozhovor s Magdalénou Rojo – O projektu Women Who Stay a zodpovědném cestování 

Rozhovor s Magdalenou Rojo, novinářkou, cestovatelkou a autorkou projektu Women who stay, který mapuje fenomén migrace. V rozhovoru si povídáme o zodpovědném cestování, práci novinářky a jejich zajímavém projektu.  


3. díl – Rozhovor s Jirkou Martiškem – O tom, jak žít podle sebe

Jirka je NLP kouč a pracuje na projektu Psaní Hravě a Ttype. Hlavně je teď se mnou na cestách v Mexiku, o to víc bylo naše nahrávání jednodušší.  V rozhovoru se bavíme o tom, jak člověk může snáze najít, jak vlastně žít podle sebe, jak se to podařilo najít Jirkovi. Často může pro ujasnění si toho, co chceme pomoct kouč, takže se Jirky jako povolaného člověka ptám, jak dobrého kouče najít.


2. díl – Vděčnost

V tomto díle jsem si připravila tip na cvičení vděčnosti. Schválně tento díl vydávám na konci roku 2018, tedy v čase který se pro rekapitulaci krásně hodí.


1. díl – O tvůrčím strachu a jak ho překonat

Jak překonat svůj tvůrčí strach? 
Tak na to jsem se zaměřila v prvním díle mého nového podcastu. A rovnou jsem to zaměřila na strach z natočení či vypublikování prvního dílu.Proč dělám podcast?

Vadí mi, když vidím, že jsou lidi nespokojení v práci, nespokojení se svým životem a nic s tím nedělají. Protože vím, že s tím něco dělat jde.
Jen je to občas těžké, navíc když chybí podpora, pochopení, o to víc.

Baví mě přemýšlet nad sebou a světem. Baví mě lidi propojovat a vzdělávat se. Díky této aktivitě můžu skloubit obě dvě věci dohromady a ještě přitom pomoct někomu dalšímu. V tom vidím ohromný smysl.


Přidejte se do Facebookové skupiny “Podlesebáků”

Nechci, aby to všechno skončilo jen u podcastu. Přijde mi důležité se alespoň virtuálně dokázat podpořit a sdílet navzájem to, s čím potřebujeme pomoct. Inspirace je super, ale důležitější je akce.