“Ráda bych měla okolo sebe více šťastných a spokojených lidí, kteří si svůj život tvoří podle sebe a právě tímto podcastem bych tomu chtěla pomoct.”

Jaké díly už si můžete poslechnout?

3. díl – Rozhovor s Jirkou Martiškem – O tom, jak žít podle sebe

Jirka je NLP kouč a pracuje na projektu Psaní Hravě a Ttype. Hlavně je teď se mnou na cestách v Mexiku, o to víc bylo naše nahrávání jednodušší.  V rozhovoru se bavíme o tom, jak člověk může snáze najít, jak vlastně žít podle sebe, jak se to podařilo najít Jirkovi. Často může pro ujasnění si toho, co chceme pomoct kouč, takže se Jirky jako povolaného člověka ptám, jak dobrého kouče najít.


2. díl – Vděčnost

V tomto díle jsem si připravila tip na cvičení vděčnosti. Schválně tento díl vydávám na konci roku 2018, tedy v čase který se pro rekapitulaci krásně hodí.


1. díl – O tvůrčím strachu a jak ho překonat

Jak překonat svůj tvůrčí strach? 
Tak na to jsem se zaměřila v prvním díle mého nového podcastu. A rovnou jsem to zaměřila na strach z natočení či vypublikování prvního dílu.



Proč dělám podcast?

Vadí mi, když vidím, že jsou lidi nespokojení v práci, nespokojení se svým životem a nic s tím nedělají. Protože vím, že s tím něco dělat jde.
Jen je to občas těžké, navíc když chybí podpora, pochopení, o to víc.

Baví mě přemýšlet nad sebou a světem. Baví mě lidi propojovat a vzdělávat se. Díky této aktivitě můžu skloubit obě dvě věci dohromady a ještě přitom pomoct někomu dalšímu. V tom vidím ohromný smysl.


Přidejte se do Facebookové skupiny “Podlesebáků”

Nechci, aby to všechno skončilo jen u podcastu. Přijde mi důležité se alespoň virtuálně dokázat podpořit a sdílet navzájem to, s čím potřebujeme pomoct. Inspirace je super, ale důležitější je akce.