Ráda bych se s vámi podělila o to, jaký byl první ročník Nomad Campu, konaný na začátku srpna 2017.
Myšlenkou celé akce sejít se jako parta digitálních nomádů, přátel, lidí pracujících na dálku, nezávislých na lokalitě práce. Společně pracovat na svých věcech na chalupě v přírodě, rozvíjet se, poznat se, bavit se. To vše se stalo a daleko předčilo veškerá naše očekávání. Zajímá-li vás více k akci, podívejte se na web: www.nomadcamp.cz Podívejte se, co o prvním ročníku říkají účastníci ve videu😃
Na prvním ročníku, na chalupě v Zástřizlech, u Kroměříže se nás potkalo celkem 10 nomádů, přátel nejrůznějších profesí. Od programátorů přes rukodělné podnikání či online marketing. Co nás všechny spojovalo? Mít možnost pracovat odkudkoliv, chuť na sobě pracovat, otevřenost, přátelskost a neuvěřitelná upřímnost. Náplň programu měli možnost do velké míry samotní účastníci v rámci aktivity Skillsharing, tedy sdílení dovedností navzájem. Dočkali jsme se kurzů týkající se divadelní improvizace, první pomoci, tvorby cílů, odhalení finančních vzorců, pasivního příjmu, lifehacků, zdravé výživy či workshop neurolingvistického programování. Díky workshopu na tvorbu cílů spousta z nás odjíždí s novými plány, cíly a chutí něco v životě změnit k lepšímu, s něčím pohnout vpřed.
Společně jsme také rozjeli aktivitu Mastermind, tedy prostor pro každého z účastníků řešit něco, co ho v podnikání nebo životě trápí a vzájemně během vyhrazeného bloku jsme si pomáhali, radili a posouvali se.
Podívejte se na sestřih videa od účastníků. Jaké mají plány a cíle po Nomad Campu?
Věřím, že tento ročník nebyl zdaleka poslední. Máte-li chuť jet příště na podobný “tábor” pro digitální nomády jet taky, napište mi do zpráv svůj e-mail, ozvu se vám, jakmile vypustíme nový termín do světa.

Zajímají vás další termíny Nomad Campu? Nechte mi tu svůj e-mail, ozvu se vám s dalšími termíny 🙂